Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/27
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    LASARTE, E.
    ARAMBURU, U.
    30  - 21
    SU-BERRI 1 
    LOPETEGUI, I.
    UNANUE, O.
    2019/09/27
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GUTIERREZ, M.
    OTAEGI, E.
    18  - 30
    HERNANI 1 
    BALERDI, E.
    URDANGARIN, G.
    2019/09/28
    17:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    PERLINES, K.
    LOPEZ, A.
    17  - 30
    AIA 
    EIZMENDI, N.
    ALBENIZ, U.
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    IRULEAK 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/04
    20:00
    AIA - Udalekoa
    AIA
    EIZMENDI, N.
    ALBENIZ, U.
    13  - 30
    HERNANI 2 
    ARAIZTEGI, A.
    GUTIERREZ, M.
    2019/10/06
    -
    -
    SU-BERRI 1
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    BALERDI, E.
    URDANGARIN, G.
    30  - 15
    SU-BERRI 2 
    LASARTE, E.
    ARAMBURU, U.
    2019/10/06
    13:00
    DEBA - Aldats
    IRULEAK
    MATEOS, Y.
    AIZPURU, A.
    24  - 30
    ATAUN 
    LOPEZ, A.
    PERLINES, K.
       Jardunaldia 3 
    2019/10/17
    20:45
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
    UNANUE, O.
    LOPETEGUI, I.
    13  - 30
    HERNANI 1 
    BALERDI, E.
    URDANGARIN, G.
    2019/10/18
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    LASARTE, E.
    ARAMBURU, U.
    30  - 29
    AIA 
    EIZMENDI, N.
    ALBENIZ, U.
    2019/10/18
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ARAIZTEGI, A.
    GUTIERREZ, M.
    30  - 6
    IRULEAK 
    BARRUETABEÑA, M.
    AIZPURU, A.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/25
    20:00
    AIA - Udalekoa
    AIA
    EIZMENDI, N.
    ALBENIZ, U.
    30  - 25
    SU-BERRI 1 
    UNANUE, O.
    LOPETEGUI, I.
    2019/10/26
    17:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    PERLINES, K.
    URRESTARAZU, M.
    30  - 24
    HERNANI 2 
    IMAZ, N.
    GUTIERREZ, M.
    2019/10/26
    19:00
    DEBA - Aldats
    IRULEAK
    MATEOS, Y.
    IBARROLA, E.
    17  - 30
    SU-BERRI 2 
    LASARTE, E.
    ARAMBURU, U.
    2019/10/27
    -
    -
    HERNANI 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/08
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    BALERDI, E.
    URDANGARIN, G.
    30  - 22
    AIA 
    EIZMENDI, N.
    ALBENIZ, U.
    2019/11/08
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
    UNANUE, O.
    LOPETEGUI, I.
    30  - 14
    IRULEAK 
    ARRILLAGA, I.
    AIZPURU, A.
    2019/11/08
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    ARAMBURU, U.
    LASARTE, E.
    30  - 15
    ATAUN 
    PERLINES, K.
    URRESTARAZU, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/15
    20:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    PERLINES, K.
    URRESTARAZU, M.
    25  - 30
    SU-BERRI 1 
    UNANUE, O.
    LOPETEGUI, I.
    2019/11/16
    19:00
    DEBA - Aldats
    IRULEAK
    MATEOS, Y.
    IBARROLA, E.
    30  - 24
    HERNANI 1 
    URDANGARIN, G.
    BALERDI, E.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    AIA 
    2019/11/17
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GUTIERREZ, M.
    OTAEGI, E.
    21  - 30
    SU-BERRI 2 
    LASARTE, E.
    ARAMBURU, U.
       Jardunaldia 7 
    2019/11/22
    20:00
    AIA - Udalekoa
    AIA
     
    IRULEAK 
    2019/11/23
    11:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
     
    HERNANI 2 
    2019/11/24
    -
    -
    SU-BERRI 2
     
    Atsedena 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI 1
     
    ATAUN 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 SU-BERRI 2   11 6 5 1 0 165 133  
    2 HERNANI 1   9 5 4 1 0 144 98  
    3 AIA   7 5 2 3 0 124 132  
    4 ATAUN   7 5 2 3 0 117 138  
    5 HERNANI 2   7 5 2 3 0 123 109  
    6 SU-BERRI 1   7 5 2 3 0 119 129  
    7 IRULEAK   6 5 1 4 0 91 144  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba