Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/27
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ARRIETA, A.
    HUICI, M.
    30  - 24
    SU-BERRI 1 
    GARMENDIA, A.
    EIZMENDI, G.
    2019/09/28
    11:30
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 3
    OTAEGUI, I.
    MENDIZABAL, M.
    16  - 30
    SU-BERRI 2 
    LARRARTE, M.
    MAIZA, A.
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/04
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
    GARMENDIA, A.
    ARRILLAGA, M.
    30  - 29
    SU-BERRI 3 
    OTAEGUI, I.
    MENDIZABAL, M.
    2019/10/05
    17:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    AGIRRE, S.
    MURUA, M.
    19  - 30
    HERNANI 
    HUICI, M.
    ARRIETA, A.
    2019/10/06
    -
    -
    SU-BERRI 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/10
    20:30
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    LARRARTE, M.
    MAIZA, A.
    18  - 30
    SU-BERRI 1 
    GARMENDIA, A.
    EIZMENDI, G.
    2019/10/10
    20:30
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 3
    OTAEGUI, I.
    MENDIZABAL, M.
    30  - 12
    INTXURRE 
    AGIRRE, S.
    MURUA, M.
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/19
    16:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    AGIRRE, S.
    MURUA, M.
    16  - 30
    SU-BERRI 2 
    LARRARTE, M.
    MAIZA, A.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    SU-BERRI 1 
    2019/10/20
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    HUICI, M.
    ARRIETA, A.
    30  - 23
    SU-BERRI 3 
    OTAEGUI, I.
    MENDIZABAL, M.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/25
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
    ARRILLAGA, M.
    EIZMENDI, G.
    30  - 12
    INTXURRE 
    OLANO, U.
    MURUA, M.
    2019/10/26
    17:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    LARRARTE, M.
    MAIZA, A.
    30  - 17
    HERNANI 
    ARRIETA, A.
    HUICI, M.
    2019/10/27
    -
    -
    SU-BERRI 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/30
    19:45
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    GALDOS, L.
    LARRARTE, M.
    23  - 30
    SU-BERRI 3 
    MENDIZABAL, M.
    MENDIZABAL, M.
    2019/10/30
    19:45
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
    GARMENDIA, A.
    ARRILLAGA, M.
    26  - 30
    HERNANI 
    ARRIETA, A.
    HUICI, M.
    2019/11/03
    -
    -
    INTXURRE
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/08
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 3
    OTAEGUI, I.
    MENDIZABAL, M.
    30  - 21
    SU-BERRI 1 
    GARMENDIA, A.
    EIZMENDI, G.
    2019/11/08
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    IRAZUSTABARRENA, A.
    ARRIETA, A.
    30  - 10
    INTXURRE 
    OLANO, U.
    MURUA, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    SU-BERRI 2 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/15
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
     
    SU-BERRI 3 
    2019/11/16
    12:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
     
    SU-BERRI 2 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/24
    -
    -
    SU-BERRI 1
     
    Atsedena 
    2019/11/24
    -
    -
    SU-BERRI 2
     
    INTXURRE 
    2019/11/24
    -
    -
    SU-BERRI 3
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 10 
    2019/12/01
    -
    -
    INTXURRE
     
    SU-BERRI 1 
    2019/12/01
    -
    -
    HERNANI
     
    SU-BERRI 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    SU-BERRI 3 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI   11 6 5 1 0 167 132  
    2 SU-BERRI 1   9 6 3 3 0 161 149  
    3 SU-BERRI 3   9 6 3 3 0 158 146  
    4 SU-BERRI 2   8 5 3 2 0 131 109  
    5 INTXURRE   5 5 0 5 0 69 150  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba