Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA-ORBEGOZO
     
    OIARPE-UGALDE IMANOL 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-ESNAOLA
     
    GAZTELEKU-ESKUDERO 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-ESNAOLA
     
    OIARPE-UGALDE IMANOL 
    2019/12/01
    -
    -
    GAZTELEKU-ESKUDERO
     
    AŅORGA-ORBEGOZO 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-UGALDE IMANOL
     
    GAZTELEKU-ESKUDERO 
    2019/12/08
    -
    -
    AŅORGA-ORBEGOZO
     
    TOLOSA-ESNAOLA 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    GURE TXERU-ARISTI
     
    TOLOSA-ALTUNA 
    2019/11/24
    -
    -
    EPLE-GELIS
     
    MUNDARRO-LOIDI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    EPLE-GELIS
     
    TOLOSA-ALTUNA 
    2019/12/01
    -
    -
    MUNDARRO-LOIDI
     
    GURE TXERU-ARISTI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-ALTUNA
     
    MUNDARRO-LOIDI 
    2019/12/08
    -
    -
    GURE TXERU-ARISTI
     
    EPLE-GELIS 
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    MUNDARRO-SANCHEZ
     
    HERNANI-LABAKA 
    2019/11/24
    -
    -
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA
     
    TOLOSA-GOIKOETXEA ANDER 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA
     
    HERNANI-LABAKA 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-GOIKOETXEA ANDER
     
    MUNDARRO-SANCHEZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    HERNANI-LABAKA
     
    TOLOSA-GOIKOETXEA ANDER 
    2019/12/08
    -
    -
    MUNDARRO-SANCHEZ
     
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA 
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-GOIKOETXEA BEŅAT
     
    BEHAR ZANA-URBIETA JON 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE-UGALDE IŅIGO
     
    INTZA-IRURETAGOIENA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-UGALDE IŅIGO
     
    BEHAR ZANA-URBIETA JON 
    2019/12/01
    -
    -
    INTZA-IRURETAGOIENA
     
    TOLOSA-GOIKOETXEA BEŅAT 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    BEHAR ZANA-URBIETA JON
     
    INTZA-IRURETAGOIENA 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-GOIKOETXEA BEŅAT
     
    OIARPE-UGALDE IŅIGO 
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    GURE TXERU-ZENEKORTA
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA
     
    BEHAR ZANA-URBIETA XABI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2019/12/01
    -
    -
    BEHAR ZANA-URBIETA XABI
     
    GURE TXERU-ZENEKORTA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-ETXEBERRIA
     
    BEHAR ZANA-URBIETA XABI 
    2019/12/08
    -
    -
    GURE TXERU-ZENEKORTA
     
    TOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA 
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-LARRAŅAGA
     
    LAPKE-OTXOA 
    2019/11/24
    -
    -
    SORALUZE-BALERDI
     
    AZKOITIA-JUARISTI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    SORALUZE-BALERDI
     
    LAPKE-OTXOA 
    2019/12/01
    -
    -
    AZKOITIA-JUARISTI
     
    LAPKE-LARRAŅAGA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-OTXOA
     
    AZKOITIA-JUARISTI 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-LARRAŅAGA
     
    SORALUZE-BALERDI 
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZESTOA-ODRIOZOLA
     
    BERGARA-MUGURUZA 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-GALDOS
     
    LAPKE-GARMENDIA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-GALDOS
     
    BERGARA-MUGURUZA 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-GARMENDIA
     
    ZESTOA-ODRIOZOLA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    BERGARA-MUGURUZA
     
    LAPKE-GARMENDIA 
    2019/12/08
    -
    -
    ZESTOA-ODRIOZOLA
     
    LAPKE-GALDOS 
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI
     
    LAPKE-IZETA 
    2019/11/24
    -
    -
    AZKOITIA-OTEIZA
     
    ALOŅA MENDI-ERLE 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    AZKOITIA-OTEIZA
     
    LAPKE-IZETA 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI-ERLE
     
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-IZETA
     
    ALOŅA MENDI-ERLE 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI
     
    AZKOITIA-OTEIZA 
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    AZKOITIA-UNANUE
     
    ALOŅA MENDI-BIAIN 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-QUINA
     
    LAPKE-URANGA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-QUINA
     
    ALOŅA MENDI-BIAIN 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-URANGA
     
    AZKOITIA-UNANUE 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ALOŅA MENDI-BIAIN
     
    LAPKE-URANGA 
    2019/12/08
    -
    -
    AZKOITIA-UNANUE
     
    LAPKE-QUINA 
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CONDE
     
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-GURRUTXAGA
     
    LAPKE-PETRIATI 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CONDE
     
    LAPKE-PETRIATI 
    2019/12/01
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA
     
    LAPKE-GURRUTXAGA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-PETRIATI
     
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-GURRUTXAGA
     
    EIBAR-CONDE 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba