Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ARAMENDI
     
    TOLOSA-ELOLA 
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ARANBURU EŅAUT
     
    OIARPE-ZABALETA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    BEHAR ZANA-ARANBURU EŅAUT
     
    TOLOSA-ELOLA 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-ZABALETA
     
    TOLOSA-ARAMENDI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-ELOLA
     
    OIARPE-ZABALETA 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-ARAMENDI
     
    BEHAR ZANA-ARANBURU EŅAUT 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ARANBURU OIER
     
    OIARPE-LANDA 
    2019/11/23
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMIANO
     
    TOLOSA-ETXABE 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    BEHAR ZANA-ARANBURU OIER
     
    TOLOSA-ETXABE 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-LANDA
     
    TOLOSA-AMIANO 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-ETXABE
     
    OIARPE-LANDA 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-AMIANO
     
    BEHAR ZANA-ARANBURU OIER 
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAITZ
     
    GAZTELEKU-ARRILLAGA 
    2019/11/23
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GABIRONDO
     
    HERNANI-ETXARRI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-GABIRONDO
     
    GAZTELEKU-ARRILLAGA 
    2019/12/01
    -
    -
    HERNANI-ETXARRI
     
    OIARPE-OLAITZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    GAZTELEKU-ARRILLAGA
     
    HERNANI-ETXARRI 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-OLAITZ
     
    TOLOSA-GABIRONDO 
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-GOIKOETXEA
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2019/11/23
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-OLAIZOLA
     
    TOLOSA-IZTUETA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    AŅORGA-OLAIZOLA
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-IZTUETA
     
    GAZTELEKU-GOIKOETXEA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-ETXEBERRIA
     
    TOLOSA-IZTUETA 
    2019/12/08
    -
    -
    GAZTELEKU-GOIKOETXEA
     
    AŅORGA-OLAIZOLA 
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/23
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMUNDARAIN
     
    GAZTELEKU-BELOKI 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI-JARA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU-BELOKI 
    2019/12/01
    -
    -
    HERNANI-JARA
     
    TOLOSA-AMUNDARAIN 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    GAZTELEKU-BELOKI
     
    HERNANI-JARA 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-AMUNDARAIN
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ODRIOZOLA
     
    LAPKE-ITUARTE 
    2019/11/22
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA-LANZOS
     
    GOIERRI-LEUNDA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ARETXABALETA-LANZOS
     
    LAPKE-ITUARTE 
    2019/12/01
    -
    -
    GOIERRI-LEUNDA
     
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-ITUARTE
     
    GOIERRI-LEUNDA 
    2019/12/08
    -
    -
    ILUNPE-ODRIOZOLA
     
    ARETXABALETA-LANZOS 
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GARCIA
     
    ILUNPE-ARRIZABALAGA 
    2019/11/22
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ETXANIZ
     
    ZESTOA-EIZAGIRRE 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-GARCIA
     
    ZESTOA-EIZAGIRRE 
    2019/12/01
    -
    -
    ILUNPE-ARRIZABALAGA
     
    BERGARA-ETXANIZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ZESTOA-EIZAGIRRE
     
    ILUNPE-ARRIZABALAGA 
    2019/12/08
    -
    -
    BERGARA-ETXANIZ
     
    LAPKE-GARCIA 
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EGIGUREN
     
    LAPKE-GARRIDO 
    2019/11/22
    18:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI-IZAGIRRE
     
    EIBAR-CAMINA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ILUNPE-EGIGUREN
     
    EIBAR-CAMINA 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-GARRIDO
     
    GOIERRI-IZAGIRRE 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CAMINA
     
    LAPKE-GARRIDO 
    2019/12/08
    -
    -
    GOIERRI-IZAGIRRE
     
    ILUNPE-EGIGUREN 
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
     
    ILUNPE-LABAKA 
    2019/11/23
    16:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-IRRIBARRIA
     
    LAPKE-TELLERIA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-IRRIBARRIA
     
    ILUNPE-LABAKA 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-TELLERIA
     
    AZKOITIA-ARANBARRI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ILUNPE-LABAKA
     
    LAPKE-TELLERIA 
    2019/12/08
    -
    -
    AZKOITIA-ARANBARRI
     
    LAPKE-IRRIBARRIA 
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ETXANIZ
     
    ILUNPE-EZAMA 
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-KEREJETA
     
    LAPKE-ZUBIZARRETA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-KEREJETA
     
    ILUNPE-EZAMA 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-ZUBIZARRETA
     
    AZKOITIA-ETXANIZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA
     
    LAPKE-ZUBIZARRETA 
    2019/12/08
    -
    -
    AZKOITIA-ETXANIZ
     
    LAPKE-KEREJETA 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba